Options

Content elements:
Slideshow background:
Bottom:
Footer:
Link Color:
Color suggestions:
Header Style:
Google Fonts
expand

همگام خودرو آسیا

همگام خودرو آسیا یکی از شرکتهای گروه صنعتی همگام است که در زمینی به مساحت 160000 متر مربع در شهرک صنعتی علویجه اصفهان، تولید قالب ، قطعات و مجموعه های بدنه خودرویی را انجام می دهد. در حال حاضر مساحت سالنهای تولید این شرکت 40000 متر مربع و با اجرای فاز دو در طرح توسعه 20000 متر مربع افزایش می یابد.سهامداران این شرکت اکنون 67 درصد سهام خود را وقف امور خیریه نموده اند.

همگام خودرو آسیاهمگام خودرو آسیا  همگام خودرو آسیا
 
این شرکت فعالیت خود را با عقد قرارداد ، تولید 60 قطعه از مجموعه قطعات بدنه ” پژو 206“در اندازهای G4,G3و G5 آغاز نمود ، این شرکت با دارا بودن انواع دستگاههای پرس با ظرفیتهای 63 تن تا 125۰ تن دارای یکی از بزرگترین پرس شاپهای سطح کشوربرای تولید قطعات پرسی است. و همچنین قابليت ساخت قالبهای بدنه خودرو تا سايز G2 می باشد.
تولیدات حال حاضر این شرکت شامل انواع قطعات مربوط به بدنه خودروهای پژو 206، پژو 405، پژو پارس ورانا ،... با تعداد سالیانه بیش از بیست میلیون قطعه خودرو می باشد. همچنین این شرکت در سال 1383 قرارداد ساخت قالب و تولید 68 قطعه از مجموعه قطعات بدنه خودرو تندر 90 را با شرکت رنو پارس منعقد نموده و در حال تولید می باشد. تولید این قطعات در اندازه های G5,G4تا سقف سالیانه هفت میلیون قطعه قابل افزایش است.
در حال حاضر این شرکت توانسته است با صادرات برخی از قطعات تندر 90 امکان ورود به بازارهای جهانی را میسرسازد.
واحد قالبسازی شرکت همگام خودرو آسیا یکی از پیشرفته ترین کارگاههای دارای تجهیزات و ماشین آلات طراحی و ساخت انواع قالب در کشور است که با استفاده از متخصصین و کارشناسان خود توانسته است به سطح بالایی از دانش برای ساخت انواع قالب برسد.
شرکت همگام خود رو آسیا با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب که با تلاش خود توانسته اندشرکت همگام خودرو را به یکی از توانمندترین شرکتها در سطح کشوربرسانند .
سهام داران:مدیران و سهام داران گروه صنعتی همگامموقوفه عام مرحوم حاج امیر جبارزارع به تولیت آقای محمدرضا جبارزارع
موقوفه عام حاج عبدالوهاب تهرانی به تولیت آقای جمال جعفریان
رئیس گروه صنعتی همگام : مهندس محمدرضا جبارزارع

افتخارات

جملات برگزیده


خبرنامه

عضویت در خبرنامه

آمار پیشرفته

129314
امروزامروز114
دیروزدیروز137
این هفتهاین هفته114
این ماهاین ماه371
کل بازدیدکل بازدید129314

موقعیت شرکت

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه همگام خودرو می باشد.
بالا