Options

Content elements:
Slideshow background:
Bottom:
Footer:
Link Color:
Color suggestions:
Header Style:
Google Fonts
expand

سرمایه های انسانی

یکی ازبرنامه های استراتژیک شرکت همگام خودرو آسیا با نگرش حفظ و ارتقا کرامت انسانی بر ایجاد راهکارهای مناسب در جذب، آموزش ونگهداری نیروی انسانی قرار گرفت.
ودر این راستا تلاش بسیاری برای تحقق اهداف صورت پذیرفت و به گونه ای عمل گردید که هم اکنون شرکت همگام خودرو آسیا با داشتن نیرو های انسانی فعال و شاد، خودرا دارای سرمایه ای غیر قابل سنجش به واحد پول میداند.
در تمامی سطوح کاری مجموعه ما نگرش علمی و عمیق به کار کاملاً مشهود است و سلامت روانی و ایمنی کارکنان یکی از اولیتهای اصلی کاراست.
مجموعه مدیریت همگام امیدوار است که بتواند روزبه روز براین سرمایه بیفزاید زیرا در فضای پرچالش امروز که لحظه به لحظه دستخوش تغییرات بسیار است وبا در نظر گرفتن اینکه در آینده ای نه چندان دور ما به فضای رقابت جهانی خواهیم پیوست هیچ راهکاری مثمرتر از توجه به کرامت انسانها و ارتقا سطح علمی این سرمایه ها نخواهد بود.
در جهت دستیابی به این برنامه شرکت همگام خودرو آسیا ضمن جذب تعداد زیادی از کارشناسان و تکنسین های فارغ التحصیل شده از دانشگاههای معتبر برنامه های آموزشی علمی وکاربردی بسیاری را برای این افراد در نظر میگیرد .

افتخارات

جملات برگزیده


خبرنامه

عضویت در خبرنامه

آمار پیشرفته

129316
امروزامروز116
دیروزدیروز137
این هفتهاین هفته116
این ماهاین ماه373
کل بازدیدکل بازدید129316

موقعیت شرکت

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه همگام خودرو می باشد.
بالا